Chmeľ Mosaic (USA)

Kód: US-MOS-50 US-MOS-100 US-MOS-1 Zvoľte variant
€2,50 €4,50 €36 od €2,50
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Chmeľ Mosaic - Hneď z brány sa chmeľ Mosaic® katapultoval do hornej vrstvy vysoko žiadaného aromatického chmeľu. Teraz je to jedna z tých odrôd chmeľu, ktoré poznajú aj príležitostní pijani remeselného piva. Ideálny doplnok pre moderné IPA na západnom pobreží a takmer všadeprítomná voľba pre Hazy IPA.

Detailné informácie

Kvalitné balenie všetkých ingrediencií.
Kvalitné balenie všetkých ingrediencií.
Maximálne zameranie na zákazníka.
Maximálne zameranie na zákazníka.
Najlepšie ceny v maloobchodnom segmente.
Najlepšie ceny v maloobchodnom segmente.
Výborný sortiment.
Výborný sortiment.

Podrobný popis

Chmeľ Mosaic - Hneď z brány sa chmeľ Mosaic® katapultoval do hornej vrstvy vysoko žiadaného aromatického chmeľu. Teraz je to jedna z tých odrôd chmeľu, ktoré poznajú aj príležitostní pijani remeselného piva. Ideálny doplnok pre moderné IPA na západnom pobreží a takmer všadeprítomná voľba pre Hazy IPA. Nielenže ho Mosaic® rozdrví ako samostatný v jednochmeľových pivách, ale je to doplnok, ktorý len dopĺňa a vylepšuje akýkoľvek chmeľ, s ktorým ho spárujete. Intenzívna vôňa čerstvej borovice, manga, čučoriedok a citrusov je aj pri vysokom obsahu alfa hlavnou udalosťou pri varení s chmeľom Mosaic®. Spoľahlivý ťahúň pre NEIPA, Pale Ales, IPA a Chmeľové ležiaky, ale táto úžasná odroda bude vítaným doplnkom takmer v akomkoľvek štýle, ktorý varíte.

Alfa: 12%
Krajina pôvodu: USA
Granule: Typ 90
Balenie: vákuové balenie
Skladovanie: Skladujte v chlade a tme v uzavretom obale bez prístupu vzduchu.

Chmeľ Mosaic si môžete kúpiť v našom internetovom obchode "PivoDoma". Vákuové balenie nám pomáha zachovať všetky vlastnosti chmeľu pre vás.