White Labs

White Labs je americká značka kvasníc, ktorá bola založená v roku 1995 v San Diegu, v Kalifornii. Sú známe pre svoje kvasnice najvyššej kvality, ktoré sú používané v pivovarníckom priemysle po celom svete. Značka sa tiež venuje výskumu a vývoju nových druhov kvasníc a technológií.

White Labs ponúka širokú škálu kvasníc pre rôzne druhy pív a kvasenie, ako sú napríklad kvasnice pre belgické a britské ale, pšeničné pivo, kvasnice pre lagers a kyslé pivo. Okrem toho ponúkajú aj rôzne zmesi kvasníc, ktoré môžu poskytnúť pivu špecifický charakter a chuťové vlastnosti.

Značka White Labs si kladie dôraz na kvalitu svojich kvasníc a ich konzistentnosť. Snažia sa zachovať čistotu svojich kvasníc a minimalizovať kontamináciu. Balia svoje kvasnice do praktických balení, ktoré uľahčujú dávkovanie a skladovanie pre pivovarníkov.

Okrem toho, White Labs má aj laboratórium, ktoré ponúka pivovarníkom rôzne testovacie a analytické služby, ako sú napríklad testovanie kvasnej aktivity a hustoty piva, identifikácia baktérií a kvasníc, alebo testovanie chuti a aroma piva.

Značka White Labs sa tiež snaží byť aktívna v pivovarskej komunite a zdieľať svoje znalosti a skúsenosti. Organizujú rôzne workshopy, semináre a podujatia pre pivovarníkov a nadšencov pivovarníctva.

Žiadne produkty značky White Labs sa nenašli...