Omega Yeast

Omega Yeast je relativne mladá značka kvasníc v pivovarníckom priemysle, bola založená v roku 2013 v Chicagu v Spojených štátoch. Zameriava sa na výrobu vysoko kvalitných kvasníc pre rôzne druhy pív a špecializuje sa na izoláciu a kultiváciu kmeňov kvasníc z rôznych regiónov a kultúr.

Omega Yeast sa snaží ponúkať pivovarníkom unikátne a zaujímavé kvasnice, ktoré môžu pridať do piva nové chuťové a aromatické prvky. Ich katalóg obsahuje rôzne kvasnice pre rôzne druhy pív, ako sú napríklad belgické ale kvasnice, anglické ale kvasnice, kvasnice pre pšeničné pivo, kyslé pivo a mnoho ďalších.

Okrem toho, Omega Yeast poskytuje aj rôzne pivovarské nástroje a produkty, ako sú napríklad testovacie kity na určenie kvasnej aktivity a hustoty piva, ako aj kvasinové enzýmy na zlepšenie kvasných procesov.

Značka si kladie dôraz na kvalitu svojich kvasníc a ich konzistentnosť. Ich kvasnice sú balené do praktických balení, ktoré uľahčujú dávkovanie a skladovanie pre pivovarníkov. Omega Yeast tiež aktívne spolupracuje s pivovarmi a zdieľa svoje znalosti a skúsenosti v oblasti kvasníc a pivovarníctva.

Žiadne produkty značky Omega Yeast sa nenašli...