Lallemand

Lallemand je svetový líder v oblasti výroby kvasníc a iných mikrobiálnych produktov pre rôzne priemyselné a potravinárske aplikácie, vrátane pivovarníctva. Značka bola založená v Kanade v roku 1932 a dnes má pobočky a distribučné siete v mnohých krajinách sveta.

V pivovarníckom priemysle Lallemand ponúka širokú škálu kvasníc a kvasinových produktov pre rôzne druhy pív, vrátane lagerov, ale, pšeničných pív, kyslých pív a iných špeciálnych pív. Ich kvasnice sú známe svojou vynikajúcou kvalitou a kvasnými vlastnosťami, ktoré prispievajú k vysokým chuťovým profilom piva.

Okrem toho, Lallemand ponúka aj rôzne pivovarské aditíva, ako sú napríklad kvasnicové extrakty a enzýmy, ktoré pomáhajú zlepšiť a stabilizovať vlastnosti piva. Značka sa tiež zaujíma o výskum a vývoj nových produktov a inovácií v oblasti kvasníc a mikrobiálnych produktov.

Lallemand sa tiež aktívne zúčastňuje na podpore a rozvoji pivovarskej komunity. Značka organizuje rôzne tréningy, semináre a workshopy pre pivovarníkov a výrobcov piva, aby im pomohla zlepšiť svoje zručnosti a znalosti v oblasti kvasníc a pivovarníctva.

Celkovo je Lallemand veľmi uznávaná značka v pivovarníckom priemysle a jej kvasnice a pivovarské aditíva sú využívané mnohými pivovarmi po celom svete.

Žiadne produkty značky Lallemand sa nenašli...