Chmeľ Sabro (USA)

Kód: US-SAB-50 US-SAB-100 US-SAB-1 Zvoľte variant
€2,70 €4,80 €39 od €2,70
Skladom Skladom Vypredané Zvoľte variant
Variant

Chmeľ Sabro - Po mnoho rokov bola značka Sabro™ HBC 438 neoficiálne označovaná ako Ron Mexico kvôli svojmu pôvodnému americkému pôvodu chmeľu neomexicanus a kedysi bola jedným z najťažších chmeľov, ktorý sa vám dostal do rúk.

Detailné informácie

Kvalitné balenie všetkých ingrediencií.
Kvalitné balenie všetkých ingrediencií.
Maximálne zameranie na zákazníka.
Maximálne zameranie na zákazníka.
Najlepšie ceny v maloobchodnom segmente.
Najlepšie ceny v maloobchodnom segmente.
Výborný sortiment.
Výborný sortiment.

Podrobný popis

Chmeľ Sabro - Po mnoho rokov bola značka Sabro™ HBC 438 neoficiálne označovaná ako Ron Mexico kvôli svojmu pôvodnému americkému pôvodu chmeľu neomexicanus a kedysi bola jedným z najťažších chmeľov, ktorý sa vám dostal do rúk. V pivovarníckej komunite si vytvoril taký obrovský kult, že nedávny boom dostupných odrôd chmeľu neomexicanus môžete sledovať až po HBC 438. Sabro je pozoruhodné svojou komplexnosťou ovocných a citrusových chutí. Dodáva výraznú vôňu mandarínky, kokosu, tropického ovocia a kôstkového ovocia s nádychom cédru, mäty a smotany. Rodokmeň Sabro je výsledkom jedinečného krížového opelenia samičky chmeľu neomexicanus. Vďaka robustnému výkonu pri varení sa Sabro ukazuje ako silne expresívny chmeľ, ktorý neuveriteľne dobre prenesie svoju chuť do piva.

Alfa: 15%
Krajina pôvodu: USA
Granule: Typ 90
Balenie: vákuové balenie
Skladovanie: Skladujte v chlade a tme v uzavretom obale bez prístupu vzduchu.

Chmeľ Sabro si môžete kúpiť v našom internetovom obchode "PivoDoma". Vákuové balenie nám pomáha zachovať všetky vlastnosti chmeľu pre vás.