Kvasnice SafAle BW-20

Kód: 370
Značka: Fermentis
€2,90
Skladom

Fermentis SafAle BW-20 - Ideálne pšeničné pivné kvasinky pre belgický štýl.

Detailné informácie

Kvalitné balenie všetkých ingrediencií.
Kvalitné balenie všetkých ingrediencií.
Maximálne zameranie na zákazníka.
Maximálne zameranie na zákazníka.
Najlepšie ceny v maloobchodnom segmente.
Najlepšie ceny v maloobchodnom segmente.
Výborný sortiment.
Výborný sortiment.

Podrobný popis

Fermentis SafAle BW-20 - Ideálne pšeničné pivné kvasinky pre belgický štýl.
Špeciálne kvasinky vybrané na výrobu pšeničných pív s neutrálnou ovocnou chuťou so špecifickým fenolovým charakterom (klinček a korenie). Kvasinky, ktoré úplne neskvasia maltotriózu a dodávajú pivu určitý pocit v ústach. Kvasinky so strednou sedimentáciou netvoria zhluky, ale práškový zákal, keď sú resuspendované v pive.

Teplota kvasenia: Odporúčaná teplota kvasenia: 18°C - 26°C
Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste <10°C.

BBE: 01.2027

Dodatočné parametre

Kategória: Kvasnice
Hmotnosť: 0.01 kg
Hmotnosť: 11.5g

Fermentis je značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvasiniek a ďalších mikroorganizmov, ktoré sa používajú v pivovarníckom a destilačnom priemysle. Spoločnosť Fermentis je súčasťou koncernu Lesaffre, ktorý patrí medzi popredných svetových výrobcov kvasných produktov.

Fermentis sa zameriava na výrobu kvasiniek pre pivovarnícke použitie, ako aj na iné produkty, ako sú kvasinky pre destilačný priemysel, mliečne a pekárske kvasnice. Fermentis ponúka širokú paletu kvasiniek pre rôzne druhy pív, vrátane tradičných druhov ako lager a ale, ale aj pre nové trendy v pivovarníctve, ako sú kyslé pivo alebo pivo s nízkym obsahom alkoholu.

Fermentis sa snaží byť na špičke v oblasti technológie a inovácií a ponúka kvasinky a iné mikroorganizmy, ktoré majú vynikajúce vlastnosti a prispievajú k vysokým kvalitám a chuťovým profilom piva. V súčasnosti má Fermentis distribučné centrá po celom svete a je široko používaná v pivovarníckom priemysle.