Mangrove Jack's AU Brewers Series Gold Lager 1.7kg

Kód: 10674
€17
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Mangrove Jack's AU Brewers Series Gold Lager - Osviežujúci, ľahko piteľný Zlatý ležiak s vyváženou hladkou chuťou, doplnenou o jemnú horkosť.

Detailné informácie

Kvalitné balenie všetkých ingrediencií.
Kvalitné balenie všetkých ingrediencií.
Maximálne zameranie na zákazníka.
Maximálne zameranie na zákazníka.
Najlepšie ceny v maloobchodnom segmente.
Najlepšie ceny v maloobchodnom segmente.
Výborný sortiment.
Výborný sortiment.

Podrobný popis

Mangrove Jack's NZ Brewers Series American Pale Ale - Dobre vyvážené American Pale Ale s lahodným sladovým charakterom a uspokojivou horkosťou. Rad 'NZ Brewer's Series' od Mangrove Jack's poskytuje výnimočne kvalitné pivné súpravy za neuveriteľnú hodnotu. Overené recepty určite prinútia zákazníkov, ktorí sa budú vracať znova a znova, aby si mohli pripraviť ďalšie nápoje.

Pri výrobe je potrebné pridať: 1,2kg Sladového výťažku/ 1kg Maltózy

Obsah alkoholu: 4,4% (pri surogácii 1kg kvasných cukrov na 23l)

IBU: 18-22

NÁVOD NA PRÍPRAVU:

  • Vyčistite a sterilizujte celé vybavenie.
  • Zarobte sáčok s kvasnicami a chmeľom z krabičky a zatiaľ ich odložte bokom.
  • Postavte sáčok do horúcej vody na 15 minút.
  • Otvorte sáčok a nalejte extrakt do sterilizovanej fermentačnej nádoby.
  • Uvarte 3L vody a pridajte ich do fermentačnej nádoby. Pridajte 1,2kg kvasných cukrov a dôkladne miešajte, kým sa nerozpustí.
  • Dolejte až 23litre studenej vody a premiešajte. Kontrolujte teplotu vody, až padne pod 25 ° C, tak môžete pridať kvasinky a dôkladne premiešať.
  • Uzavrite fermentačnú nádobu a kvasnú zátku naplňte vodou.
  • Fermentácia: Umiestnite fermentačnú nádobu na ľahko umývateľný povrch, je bežné že počas prvých dvoch dní vypenie; Uistite sa, že sa jeho teplota pohybuje okolo 20-25 ° C po dobu aspoň 8 dní. Akonáhle kvasná zátka prestane prebublávať, fermentácia je ukončená a môžete pokračovať.
  • Stočte pivo do fliaš alebo súdka. Pred stáčaním vložte do fľaše fermentačný drops (1 ks na 0,5 l), alebo lyžičku maltózy (môžete použiť aj cukor asi 3 g na 0,5 litra). Uložte fľaše, alebo súdok na teplom mieste (20-25 ° C) po 14 dní, kedy prebieha sekundárna fermentácia.
  • Presuňte fľaše na chladné miesto po najmenej 14 dní, do okamihu, než je pivo čisto a kvasnice usadené na dne. Po vychladení je pivo pripravené na konzumáciu, napriek tomu odporúčame ponechať, aspoň 2 mesiace ležať.

Dodatočné parametre

Kategória: Mladinové koncentráty
Hmotnosť: 2 kg
Položka bola vypredaná…

Mangrove Jack's je značka, ktorá sa zaoberá výrobou rôznych surovín a nástrojov pre domáce pivovarenie. Značka pochádza z Nového Zélandu, ale jej produkty sú distribuované do mnohých krajín sveta, vrátane Slovenska.

Mangrove Jack's ponúka široký sortiment výrobkov pre domácich pivovarov, vrátane kvasníc, extraktov pre pivo, kvasničných živín, chmeľu, kvasníc pre víno a cider, kvasničných starterov a iných nástrojov potrebných pre varenie piva v domácich podmienkach. Ich produkty sú obľúbené medzi domácimi pivovarmi pre svoju kvalitu a dostupnosť.

Mangrove Jack's sa snaží byť na čele s trendy v pivovarníctve a ponúka nové a inovatívne produkty, ako sú extrakty pre nealkoholické pivo alebo kvasnice pre kyslé pivo. Značka tiež poskytuje návody a recepty na svojej webovej stránke pre rôzne druhy pív, čo pomáha začiatočníkom pri ich prvých krokoch v domácom pivovarení.

Celkovo je Mangrove Jack's populárna značka medzi domácimi pivovarmi a ponúka širokú paletu produktov a služieb pre tých, ktorí chcú vyrábať vlastné pivo doma.